Sexy instruktorka a můj luxusní vibrátor

V našem velkoměstě začínalo jaro a já se v pravý čas rozhodla ještě odjet do zimních krajin a rozloučit se se sněhem a snowboardem. Namířeno jsme měli s celou bandou do rakouských Alp, kde jezdíváme každý rok a kde se to, doposud, obešlo bez trapasů, ale také bez sexu.

polohy_lesbicky Nikdy jsem se netajila tím, že se mi spíše líbí holky. Sex s klukem jsem si dopřávala taky, ale jakmile jsem vyzkoušela příjemný lesbický sexík, tak už jsem nechtěla jinak. Všichni kolem mě to věděli a velmi nechápali – tak hezká holka…jako by to bylo o vzhledu…

 Kamarádi na cesty

Do kufru jsem zabalila své hračkyvibrující vajíčko, které jsem si koupila nedávno a které bych snídala klidně každé ráno. A samozřejmě můj velmi, ale velmi luxusní rubínový vibrátor, na který jsem si našetřila pod stromeček – kdo nevyzkoušel, nepochopí. Jedna část je uvnitř vagíny a druhá masíruje klitoris….už se na ty hory opravdu těším!

Po večerní cestě do Ramsau jsme hned ráno jeli vyzkoušet místní sjezdovky. Nemohla jsem si nevšimnout, že s námi v kabině jela nahoru nádherná ženská. O něco starší než já, měla snowboard a kolem sebe skupinu malých uřvaných smradů – zřejmě místní instruktorka. Na vrcholu ledovce bylo azuro, sníh úžasně voněl a já zaslechla, že instruktorka mluví česky. Několikrát jsme sjeli prostorné sjezdovky a jeli na oběd zpět na apartmán. A ona s námi. Jmenovala se Ála.

Po obědě jsem si udělala relaxační odpoledne a na svém Rubínkovi naladila mód Ča-ča, který mi vždy vytancoval orgasmus. Myslela jsem na Álu. Vibrátor jsem umyla a dala do šuplíku.

 Sexy instruktorka a hanební pancharti

Večer seděla Ála blízko nás a já se na ni pořád usmívala. Opětovala to. Ale ta pravděpodobnost, že by fakt byla na holky, je tak malá, tak sakra mpost6alá. Parchanti se pořád točili kolem ní, tak jsem se s nimi pustila do řeči. Chtěla jsem se blýsknout a nabídla, že jim půjčím tablet. Malý Robin šel se mnou a já mu jak pako v pokoji vyhrabala tablet. Nevšimla jsem si, že ten malý hajzlík mi vzal ze šuplíku Rubína…lítal s ním po jídelně a dělal, že má zbraň. Řvala jsem po něm jak túr a nikdo nechápal. Vzdala jsem to a odešla zahanbena na pokoj.

Asi za hodinu někdo klepal na mé dveře. Byla to Ála s Rubínem v ruce. Zrudla jsem, ale ona se usmívala, oči jí zářily a jen poznamenala: „Tohle je asi tvoje, že? Velmi dobrý kousek…“ Zasekla jsem se. Instruktorka za sebou zamkla a hned seděla na mé posteli a rukou mi rozepínala zips u kalhot. Zrychlil se mi dech. Začala mě líbat a dráždit rukou.

Do chvilky jsme byly obě nahé a ona mi zasunula vibrátor do vagíny. Už mi bylo jedno, jaký mód použila. Její kůže krásně hřála a mé bradavky byly v pozoru. Použili jsme i vibrační vajíčko a užily si slast najednou. Neopakovatelné, nečekané, vzrušující. Takové byly mé letošní Alpy.