Nevšední večery můžou zpestřit Váš všední vztah

sexy coupleMáte-li dlouhodobý vztah nebo jste s partnerem v začátcích a nějak se náhle vytratila ona jiskra, neváhejte a přečtěte si naše tipy, jak partnerovi přichystat nezapomenutelný večer jen ve dvou a navodit trošku té lechtivé romantiky za přítomnosti erotických hraček.

Užijte si večer s erotickými hračkami

Nebojte se trochu experimentovat a povolit uzdu fantazii. Všichni máme erotické představy, ale většinou se bojíme je partnerovi sdělit – a on možná právě čeká, až podniknete něco nového či bláznivého. Navštivte nejbližší sexshop a nechte se inspirovat erotickými pomůckami pro zpestření vztahu.

Nepodceňujte přípravu

Než se vrátí Váš miláček domů, měli byste se naladit a trošku nažhavit. V této první fázi můžeme dámám doporučit sexuální hračku, díky které se uvolníte a naladíte na příjemný večer – tantrické kuličky. Skvělé vyvážené kuličky Vám dopřejí tu správnou rozkoš a připraví na ojedinělý a nový zážitek s partnerem. Za vyzkoušenou také stojí vibrační vajíčko, se kterým zažijete menší sametovou předehru. Pánové zase můžou vyzkoušet jednu ze sexuálních hraček pro muže – například jeden z výkonných masturbátorů FunZone, specialistu přímo pro pány. Pro obě pohlaví však platí – to nejlepší si nechte na večer ve dvou!

Erotické pomůcky a lechtivé doteky nastartují vášeň

Večer začíná. Partner došel z práce a Vy jej zavedete do koupelny, kde již čeká vana plná pěny s přídavkem koupelového oleje ze světoznámé a oblíbené série 50 odstínů šedi, která navodí tu správnou vzrušující atmosféru. Váš protějšek netuší, co se bude dít dále a Vy jej nekompromisně zavedete do místnosti se svíčkami, kde jsou již přichystány erotické pomůcky. Začněte lechtivou masáží tělovým olejem s vůní love Fantasy a zabrouzdejte i na intimní místa. Nasaďte svému protějšku masku na oči z některé z erotických sad nebo navlečte na svlečené tělo kravatu a peříčkem jej jemně hlaďte po jeho bradavkách a směřujte níže, kde jeho rozkoš bude k nezastavení.

Je čas na zvlhčující lubrikant

Váš koloušek či kočička zvědavostí odhodí masku a bude žasnout nad Vaší fantazií. Zapojte se do laškování už oba. Partnerce se zalíbí, když do ní zprvu vnikne gelové dildo, které jemně potřete krémovým lubrikačním gelem pro zpříjemnění rozkoše a snadnější vniknutí do lůna. Můžeme Vám však doporučit také skvělou novinku na trhu sexuálních hraček – samolubrikující vibrátor, se kterým můžete partnerku uspokojovat bez sebemenšího přerušování, neboť lubrikační gel pro zvlhčení je již uvnitř této erotické pomůcky. Dámy, potěšte i svého muže zajímavou a cenově dostupnou hračičkou – vibračním kroužkem, který může dopřát vzrušení oběma najednou.

Večer v žádném případě není u konce a Vy se dále oddávejte lechtivé erotice, pokračujte v mazlení, svádění, dráždění a společně naplánujte další tematické večery plné vzrušujících erotických pomůcek. V sexshopu již můžete vybírat oba a proměnit další fantazie v realitu.

 

Hledáte rady a tipy na erotické pomůcky? Přečtěte si také:

Tenga, nebo FleshLight? Otestovali a porovnali jsme dvě nejoblíbenější „honítka“ pro muže!

Jak prožít a přežít erotické hrátky ála Fifty Shades of Grey!

Delikátní erotická předehra na masážním oleji

Spočítala jsem mu to s pomocí SEX COUNTERU!

Vibrační vajíčko jako lahodný dezert