Jarní oslava Dne sexy učitelů

poprve s cizinkou I

Nevím, jestli to tak vnímali všichni na základní škole, ale tak zvané „paníčelky“ ve 20. století mívaly šedé vlasy, brýle našich babiček, bačkory a po chodbě se po nich táhl neskutečný puch, protože bylo velmi trendy stříkat se Živými květy….

takže představa, že by učitel mohl být sexy, byla zcela vymazána z mého mozku.

 Březnový den učitelů

Průlom a pohled na učitele se mi asi změnil na vysoké škole. Zdárně jsem přežila první ročník a do druháku nastoupila s třemi odloženými zápočty. Den učitelů zde měl zcela jiný rozměr – jako vzorná holka jsem v prváku naklusala na Vědeckou radu ve velkém sále, kde seděli všichni ti papaláši v talárech, dole usazeni důchodci, nad nimi nějací postarší studenti, z nebes se ozývala hudba varhanů…o co tady hergot jde? Raději jsem si mohla v pohodlí svého pokoje pohrát se svým novým dvojitým dildem.

 Statistika nuda nebude

Začínal odporný povinný předmět – statistická matematika. Čekala jsem starého dědka a velké problémy. Do dveří ale vstoupil Pan božský učitel! Zrychlil se mi dech, jakmile se tento samec posadil za katedru a začal se představovat. Alex, jmenoval se Alex. Vždyť je tak muzmladý!! Prostě žhavé zboží! Toho si musím vyzkoušet já!! Mé oči zkontrolovaly jeho poklopec a v hlavě mi bouchaly rachejte. Jak asi vypadá jeho penis? Hned bych mu ho vyhonila kroužkem, který pro případ nouze nosím pořád v kabelce.

Od prvního zápočtu v lednu mě vyhodil celkem třikrát a i přesto jsem vždy od písemky odcházela s úsměvem…a s mým překrásným výstřihem. Myslím, že koukal. Vlastně jsem si tím byla jista! Sexy se usmíval…tak potutelně…při zápisu do indexu jsem mu chtěla ten jeho matematický symbol vykouřit nebo strčit tu jeho hlavičku mezi mé kozičky. Nezbývalo mi nic jiného, než zase docupitat domů a zasunout si Pana dvojítého do mušličky

 Jaro je tady – ven s mými vnady!

Blížilo se opětovné jarní zasedání Vědecké rady, což nám Alex oznámil týden dopředu. Vtipně prohodil, že jestli se mu chceme vysmát, jak vypadá v taláru, tak máme určitě dorazit. Páni – bude mu oficiálně uznán titul Doktor! Doktor Boží! Pořád se na mě usmíval a během hodiny po mě pomrkoval. Říkala jsem si, že už jsem opravdu paranoidní….ale srdce mi bilo a moje čerstvě oholená kočička zvlhla. Přeci jen ten semestr s novými push-upkami a tělovým olejíčkem namazanými prsíčkami nepřišel vniveč.

plavky

Bylo nádherně, jaro vonělo všude okolo, venku rozkvétaly třešně a já se celá rozzářená chystala dobrovolně na Vědeckou radu! Varhaníci nezklamali a vepředu seděl v taláru doktor Alex. Aula byla narvaná všemi tetičkami, babičkami, vnuky a milenkami a celý ceremoniál trval snad dvě hodiny. Když vše skončilo a Alex se po pódiu přehnal s diplomem a hodil úsměv do publika, zamířila jsem rychle směrem k němu, kličkovala mezi důchodci, vyhnula se několika batolatům a pak se mi ztratil z dohledu.

Už jsem vlastně byla naštvaná, vyčerpaná, nadržená a říkala jsem si, že se přece na takový jarní běh můžu z vysoka….načež mi někdo pošeptal do ucha, zda si s ním udělám fotku.

Byl to Alex a já byla pořádně vytočená. Chytla jsem ho za talár a zatáhla do první nejbližší místnosti – úklidovka nás pak musela nenávidět.

Začala jsem ho vášnivě líbat a on se nebránil. Držel mě pevně za krk a jazyk strkal hluboko do mé pusy. Ruka mi sklouzla na jeho slavnostní kalhoty a ucítila jeho překrásný božský penis, který byl už stopořený. Rychle dýchal a velmi zkušeně mi stáhl tričko a podprsenku vsunul pod prsa. Laskal mi je jazykem a nasliněnou rukou mi drsně masíroval bradavky.

Klekla jsem si, sundala mu kalhoty, odhrnula talár a konečně jsem si ho mohla vyzkoušet. Vychutnávala jsem si každý tah a svými rty ho stískala a jazykem si hrála s jeho žaludem.

Zvedl mě nahoru, otočil, opřel o skříňku a svlékl mi sukni. Moje skandální kalhotky s dírou mohl nechat na svém místě a jeho penis vklouznul otvorem do mé honosně navlhčené čubičky. Jakoby do mě vjela elektřina. Okamžitě jsem ucítila, jak se dotýká mého bodu G, chtělo se mi řvát slastí. Neustále zrychloval, jednou rukou mi pořád dráždil bradavku a druhou si mě držel za dlouhé vlasy.

Za chvíli jsme se udělali oba dva, hlasitě jsme sténali a vyvrcholili. Byl to nejlepší sex mého života. Předmět tedy byl úspěšně ukončen zápočtem a zkouškou v kumbálku. A na takový Den učitelů, se prostě nezapomíná.