Erotikou proti jarní únavě

ruceZima. Čtyři písmena a čtyři měsíce bez sexu v přírodě, v bazénu, na louce, v parku. Tělo je znavené, ztuhlé, kůže i mušlička vyschlá jako studánka a hlava plná nesmyslů. Je to sice vhodný čas pro masturbační maraton v pohodlí domova, ale celkově tělo přes zimu slábne, netrénuje a hormony štěstí či adrenalin se přestanou uvolňovat.

V těle se hromadí stres a stesk po kvalitním přírodním sexu bez kožichů, kozaček, huňatých svetrů a zelektrizovaných vlasů.

 Jarní rozcvička – pomalu a jistě

Abyste nechodili z práce zcela vyčerpaní, měli byste začít s jarní únavou bojovat. Načerpat sílu, roztáhnout pánevní svaly, zpevnit pravačku. Uvolnění vám přinese příjemná erotická masáž s voňavými olejíčky, které napruží vaši suchou pokožku. Partner vám může namasírovat napjaté bradavky, ale také lůno, které může být po zimě málo pružné. Vy se naopak zaměřte na jeho zadnici a samozřejmě penis. Můžete masírovat kořen jeho penisu a jemně promáčknout stresem nabitá varlata.

 Po ránu si zakuřte…

Abyste jarní únavu netahali do práce, měli byste obnovit ranní sexování. Jak říká kamarád – není nad ranní blow-job! Orgasmus vás po zimním spánku velmi příjemně naladí a připraví na celý den. Nejde o romantiku, ale rychlou ranní rozcvičku. Tento rituál během týdne opakujte tak často, jak jen to půjde, a uvidíte, jak budete nabití energií. Pokud nemáte po boku partnera, pořiďte si vibrátor či masturbátor a vhodný lubrikant

 Erotické odpoledne pro pokročilé

Nebojíte-li se nových věcí, měli byste si pořídit nejnovější vydání Kámasútry. Je čas protáhnout zimou unavené svalstvo celého tělo a není lepšího trenéra, než Bible sexu. Vyberte si postupně polohy od méně náročných, ať si nepřivodíte svalovou horečku.

Pohyby dělejte ze začátku pomalu a určitě postupně ucítíte, jak vás pálí svaly, jak se napínají a probouzejí se po zimním spánku. Zaměřte se na polohy, při kterých zapojíte celé tělo – poloha býka s krávou je náročná, ale příjemně se procvičíte a co víc – budete se dotýkat bodu G, takže si užijete také orgasmický výkřik.

Nezapomínejte, že každá s těchto jarních sexuálních aktivit za sebou skrývá stovky či tisícovky spálených kilojoulů energie, takže spojíte příjemné s užitečným a budete zároveň hubnout po zimním přežírání.

 Večerní adrenalin v parku

Aby byl jarní plán kompletní, musíte vymyslet aktivitu také na večer. Začínají příjemné teploty, stromy kvetou, venku to voní přírodním sexem. Najděte si vhodnou lavičku ve vhodném parku. Partner si sedne rovnou s otevřeným poklopcem a vy usednete téměř na něj. Pěkně si rukou připravte jeho penis, který konečně zažije jarní vzdoušek a určitě se mu to hned zalíbí. Venku vás možná budou okukovat pejskaři, ale pokud máte rádi erotický adrenalin a pocit, že vás někdo nachytá, tak určitě nepřestávejte.

Po penisové přípravě si ženuška usedne na svého hřebce a v tuto chvíli bude mít radost už také mušlička, kterou ovane příjemný večerní větřík. Pokud jste přes zimu nezapomněli, jak se jezdí na koníčkovi, tak to na svém bejčkovi pěkně rozjeďte. Užijte si svůj první jarní přírodní orgasmus a neohlížejte se kolem sebe. Cítíte to probuzení?!

poloha_hadipast

Pokud dodržíte tento skvělý erotický plán, tak adrenalin, spálené kalorie a hormony štěstí zajistí, že jarní únava sbalí svých pár švestek a vy si budete moci užívat jarní energický sex.