Afrodiziaka, co vás postaví na nohy, a nezruinují

Kdo nezkusil, neuvěří. Tato poučka platí také o afrodisiacích. Pokud se zdráháte vyzkoušet účinky přírodních i umělých afrodiziak, zavíráte si tím cestu do nepoznaných zákoutí rozkoše.

A přitom zcela bezdůvodně! Na dalších řádcích vám představíme jak přírodní povzbuzovače, tak afrodiziaka z našeho sex shopu, které vás nevyjdou draze a které budou chutnat, když ne vašemu chtíči, tak zcela jistě vašemu jazýčku.

Láska prochází žaludkem – afrodiziaka z kredence

Dezert

Dezert

Pokud svět erotických stimulátorů teprve začínáte objevovat, prozkoumejte ze všeho nejdřív zákoutí vaší kuchyně. Pravděpodobně tam najdete hned několik stimulujících pochoutek!

Koření

Kari, pepř, vanilka, skořice, ženšen a další koření aktivně stimulují naše smysly. Ostré koření, jako jsou kari a pepř, navíc zvyšuje srdeční tep a podporuje pocení. Schválně – porovnejte si s partnerem sex po klasické studené večeři a milování, jemuž předcházelo pikantní asijské menu.

Čokoláda

close of woman's lips biting a bar of chocolate in a sexy wayČokoláda zlepšuje náladu, koncentraci a díky uvolňování endorfinů nás uvádí do klidného, spokojeného stavu. A právě proto je čokoláda zřejmě nejoblíbenější přírodní afrodiziakum, jehož povzbuzující účinky můžete otestovat, kdykoli se vám zachce!

Sushi

Wasabi,výrazně ostrý japonský křen a základní ingredience sushi, dělá z této japonské

Speciální menu

Speciální menu

pochoutky favorita mezi mileneckými páry. Plánujete-li po návštěvě sushi restaurace společný pobyt v posteli, určitě s wasabi nešetřete.

Kaviár

Rybí jikry, zpravidla zapíjené šampaňským, zvedají hladinu vášně především u žen. Důvodem jsou vitamíny, které pozitivně působí na nervové buňky, hříšná vůně a v neposlední řadě cena kaviáru. Vždyť která žena by odolala muži, jenž ji neváhá hýčkat tak luxusní pochoutkou?

 Afrodiziaka za hubičku? Máte je mít!

Opravdová afrodiziaka vás nemusí stát hodně peněz a díky internetovému sex shopu už ani stud a obavy doprovázející člověka během cesty do kamenného sex shopu. Stačí kliknout na 4sex.cz, vše si v klidu vybrat a v diskrétním balení nechat dopravit domů.

Španělské mušky

Jasným favoritem jsou oblíbené španělské mušky jinak též španělské kapky, které přivodí příjemnou erotickou náladu, povzbudí libido a zlepší vzájemné prožitky. Toto afrodiziakum pořídíte už do 200 korun a v chuťových variantách čokoláda, karamel, jahody, maliny.

Feromony

I když feromony, látky silně přitahující osoby opačného pohlaví, vylučuje i naše tělo, není od věci mu občas trochu pomoci. parfémy, toaletní vody nebo masážní svíce s mužskými a ženskými feromony v našem sex shopu nevyjdou draze a partnera či partnerku potěší i jako originální dárky.

Afrodiziaka pro oddálení i urychlení orgasmu

A protože lidské tělo ne vždy poslouchá, tak jak bychom chtěli, v mezi afrodiziaky najdete rovněž spreje a gely pro oddálení ejakulace a prokrvení vagíny.  Končí-li váš sex předčasně nebo z něj nemáte tolik rozkoše, kolik byste čekali, je na čase s tím něco dělat!

 

Nebojte se experimentovat jak v posteli, tak v kuchyni. Vsaďte na výrazné chutě, kořeněné lahůdky i staletími ověřená afrodiziaka z našeho sex shopu 4sex.cz!